top of page
2019.04.28-Atas-3696-Edit.jpg

TiGi

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Spotify Icon
  • SoundCloud - Black Circle

Rezidentní DJ serveru housemagazine.cz, prestižního klubu Retro Music Hall a vyhlášené agentury Camp Josef Agency. V minulosti si zahrál na slavném festivalu Creamfields, několikrát vystoupil na hlavním pódiu Finlandia Mácháč, nechyběl ani na oblíbených klubových sériích E-Motion či Dreamland, a v roce 2018 dvakrát supportoval Timmyho Trumpeta, včetně vyprodaného vystoupení v TipSport areně. Jeho vytříbené sety si mohli užít návštěvníci těch nejznámějších českých podniků, za Prahu jmenujme Retro Music Hall, Duplex, Meccu či SaSaZu, za Brno pak Flédu, Tabarin, za Ostravu Fabric a mnoho dalších. 

 

V line-upech se TiGi postavil po bok takových hvězd, jako je například holandská ikona Hardwell, slavný Armin van Buuren, Timmy Trumpet, KSHMR, Vini Vici, Curbi, Sander van Doorn, VINAI, D.O.D. a mnoho dalších. Kromě toho se objevil i v éteru Seejay či Dance Radia, kde vystoupil již v roce 2007 jako host, a to hned v několika různých pořadech.

 

V roce 2017 vydal společný singl s Nickem Hardinem - PURE, který sloužil jako hymna stejnojmenného letního festivalu a vyšel na holandském labelu Parachute Records. Skladba byla nasazena do pravidelné rotace nejposlouchanějšího tuzemského tanečního rádia - Dance Radia a objevila se i na Evropě 2 v pořadu Dance Exxtravaganza. Videoklip k singlu pak vysílala nejsledovanější tuzemská hudební stanice Óčko.

 

Po čtrnácti letech za mixážním pultem je TiGi stále plný energie, kterou servíruje tanečnímu parketu. Své sety staví především na precizním výběru skladeb, řádné gradaci, a v drtivé většině big roomovém soundu. Slyšet TiGiho naživo prostě chceš!

releases

bottom of page