top of page

Swedish House Mafia zahodila celé album.

  • 12. 11. 2024
  • Minut čtení: 1


Steve Angello, člen slavné švédské elektronické formace Swedish House Mafia, nedávno odhalil nečekanou věc: skupina zcela zahodila nové, kompletně nahrané album. Angello to prozradil v rozhovoru pro Billboard, kde uvedl, že po vydání jejich alba Paradise Again z roku 2022, které se neslo v atmosférickém a vyzrálejším duchu, se pustili do dalšího materiálu. Přestože měli hotové celé další album, rozhodli se ho nevydat a místo toho se zaměřili na vydávání samostatných singlů.


Angello vysvětlil, že rozhodnutí nevydat celé album bylo výsledkem jejich vysokých nároků na kvalitu. Swedish House Mafia je známá tím, že neustále posouvá hranice elektronické hudby a redefinuje svůj styl, a proto i v tomto případě dali přednost perfekci před kvantitou. „Když jako tvůrce necítíte, že je něco dost dobré, nikdy to nespatří světlo světa,“ řekl.


Přesto skupina pracuje na nové hudbě a zdůrazňuje, že se k vydání materiálu odhodlají pouze tehdy, když s ním budou stoprocentně spokojeni. Tato oddanost uměleckému vývoji je důkazem, že Swedish House Mafia zůstává jednou z nejprogresivnějších a nejambicióznějších sil v taneční hudbě.



 
 
 

Komentáře

Komentáře se nepodařilo načíst.
Zdá se, že se objevily se technické potíže. Zkuste se znovu připojit nebo stránku obnovit.
bottom of page