Zicky G & Hasko: Hlavním cílem bylo vytvořit skladbu, která bude dobře fungovat na parketu.


Za pár dní vydáváte na housemagazine.cz records nový track co od toho můžeme očekávat?


Hasko: Ahoj Tigi! Na vašem webu HM Records píšete, že je velmi těžké track žánrově zařadit a s tím souhlasím. Kdybych jej měl popsat slovy, jedná se o energický klubový track s nádechem retra - proto také název "Oldschool Flow". Hlavním cílem bylo vytvořit skladbu, která bude dobře fungovat na parketu a také v našich setech.


Zicky G: Jak říká Hasko, je hodně složité track zařadit žánrově ale myslím, že je natolik energický, že si svoje příznivce určitě najde.


Slyšel jsem, že singl si už stáhl například Yves V a na akcích jste na něj měli skvělé reakce. Jak moc je důležitý feedback pro producenta?


Hasko: Hotový nebo rozpracovaný track zasílám běžně na poslech svému nejbližšímu okolí. Pro mě osobně je zpětná vazba velmi důležitá a zajímá mě co si o mé produkci myslí ostatní. Feedback nebo support od známého zahraničního interpreta je pak třešničkou na dortu :)


Zicky G: Je to hlavně signál toho, že jde track správným směrem a nenechává chladnými lidi jak v klubech tak i DJe, kterým se track líbí a stahují/supportují. A to je jedna z hlavních věcí, kterou by měl producent při tvoření sledovat.


Zároveň se bude jednat o váš první release labelu housemagazine.cz, jak ses k téhle spolupráci dostali?


Zicky: V podstatě to bylo takové to "slovo dalo slovo", kdy jsem posílal můj nový track Tigimu jako promo a on se mě zeptal, jestli bych neměl něco pro jejich nový label, který byl v té době ještě ve fázi vývoje. No a já si hned vzpomněl na nedodělaný track s Haskem. Během pár dní jsme ho dotvořili a tak ho teď můžeme oficiálně vydat na housemagazine.cz records :)


V jakém softwaru skládáte skladby?


Hasko: Vykoušel jsem řadu hudebních programů, ale vždy jsem se vrátil k FL Studiu, ve kterém pracuji už skoro 15 let. Pracuje v něm i většina mého okolí, takže případné spolupráce jsou o dost jednodušší a rychlejší.


Zicky G: Taky jsem už řadu let věrný FL Studiu, který považuju za jeden z nejpřehlednějších DAW.