Denis Weisz se postaral o první singl našeho labeluPrvní release kteréhokoli labelu, je vždy důležitou součástí uvedení se na trh. O to více bylo důležité vybrat skutečně kvalitní skladbu, které zaujme co nejširší možné publikum a zároveň se tak zapíše do podvědomí posluchačů. Proto jsme rádi, že jedním z kandidátů byl i severočeský Denis Weisz, který se na housemagazine.cz records představí se svým singlem Slow It.


Jeho pravidelní posluchači asi tuší, že se bude jednat o bass housovou věc, která je pro něj charakteristická. Co je však na tomhle singlu skutečně speciální, je jeho temná, až ponurá atmosféra, která vás doslova vtáhne do jeho hudebního příběhu.


Skladba má oficiální release 21. října a bude dostupná na všech platformách jako je Spotify, iTunes, Beatport a další. Kromě toho, Denis na svém youtube kanále představí i profesionální videoklip.

  • 001-soundcloud
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon

© 2020 by housemagazine.cz.

housemagazine.cz records je český label vydávající elektronickou taneční hudbu. Neklademe meze žánrům a rádi si poslechneme všechno od bigroomu, future housu, bass housu, tech house až po techno. 

Máš dobrý track a chceš ho vydat na našem labelu?

Pošli nám odkaz k poslechu a my ti napíšeme.

Kontakt: records@housemagazine.cz

housemagazine.cz records logo.png
0