top of page
promo-109.jpg

Patrick Junior

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • SoundCloud - Black Circle
  • Black YouTube Icon

Psal se rok 2015, kdy mladičký třináctiletý talent vlastním jménem Patrik Martínek za doprovodu svého bratra Mia poprvé vystoupil před tisíce lidmi na oblíbeném THE ONE FESTIVALU v Roudnici nad Labem, jeho premiérové vystoupení před tolika lidmi, zasáhlo spousty fanoušků taneční hudby, ale i odstartovalo něco neuvěřitelného.

 

Ono se totiž málo ví, že Patrick byl hvězdou ještě před jeho prvním vystoupením, díky spolupracím se zahraničními DJs, byl znám i v cizině svými edity a mashup balíčky, které poslouchalo a hlavně stahovalo tisíce lidí z čehož bylo velké procento zahraničních, ale i místních DJs.

 

Když si spojíte jeho talent za pultem, ale i talent spolupracovat v tak mladém věku se zahraničními producenty a DJs, musíte si uvědomit, že nic jiného než úspěšná kariéra ho nemohlo potkat. Netrvalo dlouho a nejnavštěvovanější a nejlepší EDM club v ČR jménem „RETRO MUSIC HALL“ projevil o Patricka zájem a ve svých 13 letech poprvé vystoupil před nejnáročnějším publikem v Čechách.

 

Mrknutím oka se stal miláčkem a benjamínkem publika, ale i kolegů a zaměstnancům, dostal se do Retro Family během pár minut svého vystoupení. A takhle to celé začalo. Patrick začal jezdit po celé republice, navštívil spousty klubů v Čechách i na Moravě, například Belmondo Club, Roxy Prague, Denoche Music Hall, Duplex, Fabric Ostrava, ale také i spousty festivalů, kterými jsou.. Beats For Love, Máchač Festival, Air Festival, West Fest, Joy Melody Festival, The One Festival a plno dalších…

 

Po necelých dvou letech na scéně se stal obrovskou součástí Retro Music Hall, kde dostal i vlastní noc jménem YOUNG X CRAZY a poté se svým bratrem HEY BRO!, ale také i možnost jet jako jediný DJ z Retro Music Hall do Barcelony, kde účinkoval v prestižním klubu SUTTON BARCELONA.

 

Nutno říci, že samotné vedení tohoto klubu o Patricka projevilo zájem, díky zmínce od vedení Retro Music Hall. Promotéři, ale i majitel klubu byl jeho vystoupením tak unešeni, že mu nabídli hned v tu osudnou noc další spolupráci.

 

Rok poté opět vystupoval v Barceloně, kde dostal obrovskou nabídku. Patrick vystupoval na Abroad Festu, kde hrál před světovou legendou Tiestem.

releases

bottom of page