top of page
Matis a Mirasso.JPG

Matis & Mirasso

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • SoundCloud - Black Circle

Matis & Mirasso je DJské a producentské duo z Litoměřic. Kluci jsou nejlepší kamarádi už od základní školy, kde objevili společnou vášeň pro elektronickou taneční hudbu. Postupem času se jejich vášeň prohloubila a být posluchačem jim už zkrátka nestačilo.

 

Po pár letech hraní sami pro sebe vzrostla jejich sebedůvěra natolik, že začali oslovovat různé kluby a promotéry na severu Čech. Netrvalo to dlouho a kluci se začali objevovat v klubech na severu Čech. Během prvního roku se jim podařilo několik nebývalých úspěchů, kdy se jejich jméno začalo dostávat do podvědomí fanoušků klubové scény a objevili se v předních klubech v Čechách (Duplex–Praha, Bílý Kámen–Doksy, Denoche–HK a další).

 

Díky rychle získaným zkušenostem si kluci uvědomili, že již prostě nestačí „přijít a odehrát set“, ale že je potřeba do toho vložit kus sebe. Proto začali do svých setů dávat kromě energie i vlastní tvorbu. Při jejich vystoupení vás čeká jedinečná atmosféra díky jejich vždy nepředvídatelnému setu napříč všemi žánry elektronické hudby, rychlému mixu a modernímu EDM zvuku.

releases

bottom of page