top of page
maiky.png

Maike

  • Black Spotify Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • SoundCloud - Black Circle
  • Black YouTube Icon

DJ Maiky pochází z Příbrami,asi 60km od Prahy.
Na české taneční scéně od roku 1999 od té doby nashromáždil mnoho zkušeností jako DJ.
Rád experimentuje a proto jsou jeho sety tak barevné a vždy žádané.


Zahrál si v Pražských clubech jako jsou cluby Studio54,Mecca,Duplex,Pekelnej Bar,Retro,Jilská22 a mnoha dalších.
V roce 2011 přišla nabídka hraní v zahraničí a to ve Švícarsku v Ženevě,kde strávil rok hraním po Ženevských clubech jako JAVA CLUB,Gold end Platinum,Bypass,Little Buddha Geneva,La Sip,Code Club.Kde si zahrál po boku takových hvězd jako je Carl Cox,Bob Sinclair,Marko Marioti,50Cent a Puff Daddy.


V roce 2017 vydal své první EP s názvem CLOSER na českém labelu Licker Records.
V roce 2018 vydáva dalších pět skladeb pro český label MOSP Recordings a nizozemské vydavatelství Deep House Cafe, Playectra Records a Jack-It, kde vydávají takové legendy jako CARL COX, FRANKIE KNUCKLES, ERIC KUPPER, PAOLO MOJO


V roce 2019 vydal dalších sedm skladeb pro nizozemské vydavatelství Playectra Records, Bogos, Mirax Records, Home Grooves, Sounds Ultra Sounds.


V roce 2020 vydal track DISCO BUS pro dva nizozemské labely Home Grroves a JAck-It. A te to track zařadil legendární producent a dj ERICK MORILLO do svého setu Subliminal Sessions 152 2020-02-2.

 

Vystupovat společně s českými i zahraničními hvězdami.
Carl Cox,Bob Sinclair,Marco Marioti,50Cent,Puff Daddy,Mirco Many,Chris Sadler,Bidlo,Loutka,Josef Sedlon,Subgate,N-Kyp,Dj Smook,Enrico,Billy Bryght,P-Jay,Beda,Rio,Sweder,MarcoS,Revolt,DaMoon,Soundjet,Michael C,AlexBlanco(UK),Tomasuchy(UK) a mnoha dalších...
Dnes má nakontě 20tracku a více jak dvacetiletou zkušenost jako dj a pořadatel akcí.

releases

bottom of page