top of page
IMG_0391.jpg

Droptwins

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • SoundCloud - Black Circle
  • Black Spotify Icon
  • Beatport - Black Circle

Projekt Droptwins vznikl v roce 2014 spojením dvou autoru - Nitex (UK) a Quantom (CZ) proto "twins",

v roce 2014 jsme vydali několik úspěšných singlu na SC, které měli mezinárodni support od velmi talentovaných producentu a DJs po celém světě mj. Deorro, Olly James, Oliver Heldens a další.

 

V roce 2018 Nitex opustil projekt a zadal se věnovat na svém solo projektu. Já jsem, ale už mel na undergroundové scéně celkem jméno, tak jsem projekt nechtěl pohrbit a věnoval jsem se tvorbě sám. Za tu dobu jsme nebo jsem vydal 3 alba, přes 70 releasu, hrál jsem jako DJ i v zahraničí. Na Spotify mam do dnešního dne přes 3 miliony streams čemuž vděčím hlavně Spotify playlistum - Shuffle Syndrome a Housewerk - díky tomu single Faith byl hran mnoha předními DJi.

 

Věnuji se hudbě i pod jménem QUANTOM - kde ale dělám techno. Mam svůj vlastní podcast WAN DEEP SESSION který je už nějakou dobou v Apple Podcast Chart a pravidelně je i v CR chart a můj podcast je tak nejlepší techno hudební podcast na Apple Podcasts. v roce 2017 jsem založil i label Wanderlust Records Ltd. na kterém jsem do této doby vydal přes 150 releasu. Pracuji v programu FL Studio 20 a Ableton Live Suite.

releases

bottom of page