top of page
Criminal noise.jpg

Criminal Noise

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Spotify Icon
  • SoundCloud - Black Circle
  • Beatport - Black Circle

Criminal Noise je projekt Ostravského DJE a producenta Jakuba Auditora, který preferuje Electro House & Progressive House. Má za sebou úspěšné párty v klubech a festivalech v České a Slovenské republice.

Criminal Noise aka Jakub Auditor má za sebou více než 8 měsíců v rádiu Kiss Morava s jeho tanečním pořadem House Mania. Pravidelně produktuje vlastní Mashup Packy, které mají tisíce stažení a podporu po celém světě. Criminal Noise si fanoušci oblíbili zejména díky osobitému stylu, energií a výběru tracků, který se dá zařadit do několika hudebních stylů. V jeho setech můžete uslyšet několik odvětví taneční hudby.

Criminal Noise už odehrál stovky úspěšných akcí i vedle velkých jmen, jako jsou např.: HARDWELL (NL), HEADHUNTERZ (NL), JEWELZ & SPARKS (DE), LA FUENTE (NL), D.O.D (UK), SAGAN (UKR), MIKE WILLIAMS (NL), LOOPERS (NL), HOLL & RUSH (NL), MAURICE WEST (NL), MARCUS SCHOSSOW (SE), JUSTIN PRIME (NL), KILL THE BUZZ (NL), JORDY DAZZ (NL), BRYAN COX (USA), BEN GOLD (UK), BJORN AKESSON (SWE). SEM THOMASSON (BEL), ROBERT BURIAN (SK), DJ EKG (SK), MILAN LIESKOVSKY (SK), BON FINIX, JOHN CULTER, ORBITH, DJ BRIAN, NFIX & CANDICE, MATAMAR a spoustu dalších.

Mezi jeho zastávky patří festivaly v celém ČR jako například:

Mácháč Festival, Summer Open Night, Beats for Love, COLOURS Of Ostrava, Sweetsen Fest, Májales Ostrava.

Dále také pak akce v klubech jako jsou RETRO MUSIC HALL (PRAHA), SASAZU (PRAHA), FABRIC (OSTRAVA), DUPLEX (PRAHA), CALABRIA PALACE (PLZEŇ), VARNA (OLOMOUC), MAJNL DANCE HALL (NOVÝ JIČÍN), FLÉDA (BRNO), ALEXANDRIA LOĎ (OSTRAVA), WATT (BRNO), SKLUB (OLOMOUC) a desítky dalších. Úspěšně se ukázal i za hranicemi České republiky a to v MUSIC CLUB SWAY (SK), TASSO OF FUN (SK), COOLTURAK (SK). Criminal Noise je projekt ostravského dje a producenta Jakuba Auditora, který preferuje Future house a Bass house.

releases

bottom of page