top of page
_R0A1897.jpg

Angry Beats

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Spotify Icon
  • SoundCloud - Black Circle
  • Beatport - Black Circle

Jedinečný projekt Angry Beats vznikl v roce 2012 díky dvěma cizincům – Anton Sheremetiev (RUS) a Vo Anh Tuan (VN), kteří ale strávili většinu svého života v České republice. Jejich dlouholeté přátelství bylo doprovázeno vášní pro hudbu a z mnoha žánrů si nejvíce oblíbili elektronickou taneční muziku. Mezi jejich oblíbené styly patří např. bass house, speed house, electro house, progressive house, psytrance, trap, ale ve svých setech míchají všechny druhy taneční hudby. Díky rychlé technice mixu, tvrdým beatům a energickým vystoupením oslovují fanoušky po celém Česku ale i v zahraničí, a získali si podporu jako jedna z nejoblíbenějších českých DJ dvojic v České republice.

 

V roce 2014 získali rezidenturu v Duplexu – jednoho z nejkrásnějších a nejznámějších klubů v Praze, který se nachází přímo na Václavském náměstí. Jejich rezidentní noc Sakura se stala úspěšným konceptem událostí stylizovaných do asijských dekorací a hostila mnoho mezinárodních DJs. Začátkem roku 2020 se stali rezidenty úspěšného klubu Retro Music Hall.

 

Během let 2014-2016 působili jako oficiální Ultra Europe DJs a vystupovali na Ultra Europe Countdowns spolu s Zonderling, TV Noise nebo Angemi. Dále hostovali Ultra Beach Sail Week party s Goldfish a UltraOfficial Afterparty s UMEK.

 

Od roku 2012 vystupovali v nejlepších klubech a festivalech v České republice. Po získání zkušeností v domácím prostředí začali rozšiřovat svá vystoupení i do zahraničí. Během šestiletého působení na scéně vystupovali v Belgii, Francii, Švýcarsku, Chorvatsku, Německu, Polsku, Slovensku, Nizozemsku, Itálii a Rakousku.

 

Během dubna 2018 měli svojí první asijskou tour v Hong Kongu, na Filipínách a ve Vietnamu. V dubnu 2019 absolvovali další asijskou tour, tentokrát v Japonsku.

 

V říjnu 2017 vydali svou první skladbu "Damn Son" s rakouským DJem a producentem RageMode na Gold Digger Records. Skladba byla podpořena velkými jmény taneční scény jako jsou Juicy M, MAKJ, Arty, Ephwurd nebo Debris.

Následovali další kolaborace spolu s THRILL jako bylo “See That“, “People“ nebo bootleg na track Herobust – WTF.

Nejnovější track “ You Drown Me“ vydali spolu s TMT a zpěvačkou Adrianou během prosince 2019 i s hudebním videoklipem.

 

releases

bottom of page